jirka F

Bude vůbec Fiala jednat se stávkujícími demonstranti?

Vyjde s hradu na světlo.

Nejlepší odpověď
elkon

Nebude a co by hledal v hradu?

Další odpovědi
Emefej

Fiala s hradu z demonstranti jednat nebude.

GM

Nebude. Ve své nabubřelosti si vůbec nepřipouští, že je něco špatně.

Drap

Zřejmě nebude. Říkal že vše vysvětlil a nevidí důvod proč stávkují. Mimo to, jede dnes na exkurzi na nějakou soukromou školu.

Pepa25

Vždy jsem žil v představě, že stávka je forma boje pracujících za platy nebo mzdy, ale to zjevně v dnešní době neplatí: poté, co se učitelé po letech slibů poprvé přiblížili 130% průměrné mzdy, vyhlásili najedou stávku?! Důvodům současné stávky nerozumím, předpokládám, že učitelé jen dělají „užitečné idioty“ socanům z ANO. Takže mě až tak nápad, že účelem stávky je, aby někdo vyšel z Hradu, nepřekvapuje …

plebs

Podívej Jura ODS a její vůdcové to je slavná strana která se zapisuje do dějin.
Václav Klaus st. ODS přechod od normalizovaného socialismu ke kapitalismu dokonce na něj byl později spáchán humanitní Sarajevský atentát padl.
Topolánek ODS nákup Panďurů a také to byl statečný moravský chalán padl.
Pan čistý Nečas ODS kdy ta pohledná dáma řídila tajné služby padl.
Pan Fiala má řadu titulů a nenechá nikoho padnout a až se řádně vyzbrojíme Rus bude poražen začne opět životní úroveň v ČR stoupat.
A věř jsme statečný národ již v době RU jsme věrně bojovali na východní frontě proti Rusům, ovšem je smůla na západní frontě proti Amíkům.

carlos111111

Příspěvek smazán administrátorem.

Drap

https://www.no­vinky.cz/clanek/do­maci-neni-kam-ustupovat-vymezil-se-fiala-proti-stavce-odboru-40452084#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=ab­test228_perso­nal_layout_3_var­CC&utm_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

jirka F

Elkone: Myslím tím pražský hrad.

elkon

Jirko, to chápu, ale Fiala nemá s hradem nic společného. Máš trochu mezery, když nevíš kde sídlí vláda.

jirka F

Ano, přiznávám nevím přesně kde sídlí vláda.

elkon

Ve Strakově akademii.