paul1

Bude tento čas, co prožíváme, v budoucnu nazývaný doba covidová?

Covid se rozšířil rychle po celém světě, i na některá odlehlá místa a vypadá to, že tady s námi pobude delší dobu.

Nejlepší odpověď
Drap

Nebude, protože

Pokud se vrátí vše do normálu, brzy se zapomene. Takových věcí bylo a žádná doba se po tom nejmenuje. Mohla by být doba neštovicová, doba chřipková, doma morová a podobně, ale o ničem podobném jsem nikdy neslyšel.

Další odpovědi
elkon

Jiná odpověď

V dlouhodobé historii, to bude je epizoda popsaná několika větami.

Pepa25

Bude, protože

to tyto dva roky bude charakterizovat. Hodně věcí je teď úplně jinak

ivzez

Jiná odpověď

Už se tak nazývá.

A vzhledem k tomu, jaká omezení jsme museli snášet, nevěřím,
že by se na tuto dobu rychle zapomnělo.

Prostě já...

Jiná odpověď

Myslím že nebude, ale kdo ví? Nejspíš na toto období stejně dlouho nezapomeneme, po tom co jsme si prožili a možná ještě prožijeme

Ametyst

Bude, protože

Nejspíš bude, i když pod covidový průšvih se schová mnoho jiných průšvihů, hlavně ekonomických. Sama bych tuto dobu nazvala Velký Reset, jak ho naplánovali globální plánovači.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.