Avatar uživatele
ludvikvzpurn

Bude tady někdo volit Piráty i přes skandální výroky jejich europoslance Peksy?

Zajímavá 0 před 1042 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Ne, jejich dlouhodobé vyjadřování a chování při různých příležitostech stačí. Kdo má rád naši zemi je volit nemůže. Budou je volit hlavně mladí, jejichž velká část přistupuje k dané problematice dost povrchně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Piráti? Nesnáší je Babiš, ani komáři. To by byl konec zdravého rozumu v Čechách.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

To je teda zas takový jen výkřik ve snaze je poškodit.
Pokud bys stál o regulérní debatu, uvedl bys konkrétní „skandální“ výroky a doložil je (seriózním) zdrojem.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pepa25 Nahlásit

Avatar uživatele
Reganois

Původně jsem zvažoval, ale Piráti se v mých očích dost zdiskreditovali. Asi nepůjdu volit. Uvidím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

No pokud se jedná o kritiku tzv. zakleknutí tak jsou i jiné metody zneškodnění občana porušujícího veřejný pořádek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
elkon

Reganois – největší chyba, je nejít k volbám. Tím právě nahráváš těm které nechceš. Ti co nechodí k volbám, pak nejvíc nadávají jak to dopadlo.

před 1042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Reganois

Jako máš pravdu, ale koho? Chtěl jsem volit STAN, ale Piráti je fakt průšvih. Tak možná nějakou menší stranu? Ještě si to promyslím. Většina z nich se dost zdiskreditovala.

před 1042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ludvikvzpurn

@Alesh Tak určitě. Něco jako Feri co? „Žena je pro mě posvátná, na mladé se nezaměřuji“

před 1042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Co jako Feri? Co to meleš? Jestli chceš diskutovat e ne jen pošpiňovat, dej to placu ty výroky.

před 1042 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek