ludvikvzpurn

Bude tady někdo volit Piráty i přes skandální výroky jejich europoslance Peksy?

Nejlepší odpověď
elkon

Ne, jejich dlouhodobé vyjadřování a chování při různých příležitostech stačí. Kdo má rád naši zemi je volit nemůže. Budou je volit hlavně mladí, jejichž velká část přistupuje k dané problematice dost povrchně.

Další odpovědi
Kepler

Piráti? Nesnáší je Babiš, ani komáři. To by byl konec zdravého rozumu v Čechách.

Alesh

To je teda zas takový jen výkřik ve snaze je poškodit.
Pokud bys stál o regulérní debatu, uvedl bys konkrétní „skandální“ výroky a doložil je (seriózním) zdrojem.

Reganois

Původně jsem zvažoval, ale Piráti se v mých očích dost zdiskreditovali. Asi nepůjdu volit. Uvidím.

plebs

No pokud se jedná o kritiku tzv. zakleknutí tak jsou i jiné metody zneškodnění občana porušujícího veřejný pořádek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

Reganois – největší chyba, je nejít k volbám. Tím právě nahráváš těm které nechceš. Ti co nechodí k volbám, pak nejvíc nadávají jak to dopadlo.

Reganois

Jako máš pravdu, ale koho? Chtěl jsem volit STAN, ale Piráti je fakt průšvih. Tak možná nějakou menší stranu? Ještě si to promyslím. Většina z nich se dost zdiskreditovala.

ludvikvzpurn

@Alesh Tak určitě. Něco jako Feri co? „Žena je pro mě posvátná, na mladé se nezaměřuji“

Alesh

Co jako Feri? Co to meleš? Jestli chceš diskutovat e ne jen pošpiňovat, dej to placu ty výroky.