Bobek 2

Bude tady Evropská unie na věčné časy a nikdy jinak?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ametyst

ano

🙂 Bobku, je hezké, že Tě oslovila „pluralita názorů“. Pak že neumíš dělat ankety. 🙂

Další odpovědi
autacek

určitě

Zbývá jen definovat jednotku věčnosti. Ta poslední trvala cca 40 let.

Kryšpín

ano

Já věřím Německu má nejvíce Poslanců v EU a jejich důslednost je tradiční i když v roce 1914 pomohlo Rakousko Uhersku a byla to prohra, v roce 1917 vypravilo soudruha Lenina do Ruska ke svržení Cara což se povedlo, ve druhé válce se jim nepovedlo zlikvidovat Sovětský svaz, ale v dnešní době budou řídit Evropu, poněvadž největší konkurent Francie má hlavní zájem na víno dámy a zpěv.

Pepa25

Tady byly vypsána soutěž o nejhloupější anketu? 😉
Trochu vážněji: Jako novému uživateli vám neřekli, že tady se moc trollení nepěstuje?

Bobek 2

Tak zatím jsem si všiml, že se tady pěstuje hlavně pokoutné bonzování, vzájemné prudění a okřikování a všelijaké žvanění. Nenapadlo by mě, že zrovna ankety tady někdo bude brát smrtelně vážně.

Kepler

Opět zmizela má odpověď, což potvrzuje můj názor o nepřípustnosti jiných politických názorů. Bože, jaký je ten mazálek idiot! Předpokládám, že tenhle příspěvek k diskuzi zde zůstane, protože takovými drobnostmi, co nepřinášejí efekt ztráty bodů, se ten vůl naštěsti zásadně nezajímá 🙂

led

Záporný názor neprijímate?
Europská únia je živá dobrovoľná organizácia. Dôraz kladiem na slovo „živá“, čo znamená, že nie je večná. Pri súčasnom politicko-ekonomickom vývoji, pokiaľ by nedošlo k zásadnej zmene, do roku 2050 môže dôjsť k jej rozpadu, prípadne transformácie do inej formy.

Pepa25

Přesně obráceně: Bobek je přesvědčen, že EU se brzy rozpadne, takže při minulé anketě na otázku, který stát EU opustí příště úmyslně nedal možnost „žádný“. Takže tato otázka má být zřejmě třeskutá ironie …

P.S. Aby nedošlo k mýlce: já tu nemám právo nic mazat, status mám nízký, body nesbírám, nikoho nikdy nenahlašuju, pokud mi nkdo připadá mimo nebo porušující pravdila, tak si to na rovinu vždy vyříkám v diskusi nebo případně v soukr. zprávách …

Bobek 2

Možnost „žádný“ byla tuším jako předposlední, pouze trochu jinými slovy.

Pepa25

Ale no tak 😉 Otázka se tu možná znovu objeví, tak ať nejste za hlupáka. Pamatuji si, že jsem nebyl jediný, komu chyběla …

Edison

… nechceš taky změnit některá slova na „aladin“? Třeba pozitivní, negativní, zajištěno, odjištěno… 😁

„Jste HIV aladin.“