Bude stačit toto solární osvětlení chatky 3*3 m?

http://www.sol­foton.eu/produc­ts/solarni-komplet-kit40-28ah/#kit40w-28ah-6a-jpg1

Nejlepší odpověď
Hlada

Záleží na tom, jak bude svítit slunce.
Solární panely dávají jmenovitý výkon jen při přímém, kolmém osvícení sluncem.
Jestli se bude akumulátor nabíjet 1/10C po dobu asi 4 hod., dostane se do něj za den asi 12 Ah. Kdybychom pro zjednodušení předpokládali příkon osvětlení 12 W, denní nabíjení by za jasného dne mohlo zajistit světlo na 4 hodiny. Jasných dní je ale málo.
Kapacita akumulátoru stačí na víkend, na dovolenou ne.

Další odpovědi
Kepler

V případě použití LED diod pro osvětlení tam budeš mít Las Vegas.

Drap

Myslím, že na tak malý prostor by to mělo být plně dostačující. Jak to bude ve skutečnosti poznáš po zapojení.