Hetty

Bude se chlapci líbit k Vánocům soška anděla a čokoláda ve tvaru houslí?

Nakonec jsem mu nekoupila ani svíčku a ani čaj, ale tyto věci.

Nejlepší odpověď
redy

Děláš si srandu! Fakt nevěřím, že by nějakej chlap toužil po čokoládě ve tvaru houslí. A sošce anděla, i když…

Kup mu knihu, košili, trencle, fusekle, auto, noťas, flašku A potom už klidně i toho anděla.
Nic ve zlým, ale…

Další odpovědi
BANAN93

A chlapec je tvůj syn nebo přítel ? Kolik mu je ? Nevím k vánocům se dávají jiné dárky pokud je to přítel tak třeba nějaké hodinky na kterých je na zadní straně vyryto tvoje jméno. pokud je to syn, tak asi něco co fakt chce, třeba elektroniku

SickBreed

Nedáváte nám dostatek informací k erudované odpovědi. Kolik mu je? Má rád čokoládu? Má nějaký vztah k houslím nebo andělům? 🙂

ReHu

Soška anděla?
No, já bych asi pořídila něco jiného, ale záleží na tom, jaké má zájmy, jakou má povahu atd.

Pokud to tak, jak píšeš, pak mu to asi radost udělá.

chachar1922

Tvého kamaráda neznáme. Jsem holka a nelíbilo by se mi to. Ikdyž ty housle by byly dobré. Pokud hraje na housle nebo je má rád, tak dobře.

Hetty

Ano, je to muzikant, hraje na kontrabas a věří na anděly 🙂