peterd108

Bude podle vás popularita YouTube ještě stoupat, nebo už jen klesat?

Poslední dobou na CZ/SK YouTube nepřibyli žádní YouTubeři, má Youtube ještě budoucnost?

Nejlepší odpověď
Palpatine

To se ti jenom zdá. Že jsi o nových youtuberech neslyšel ještě neznamená, že žádní nepřibyli. Youtube je světový gigant ve své oblasti i v ČR. Ten jen tak neklesne, protože k tomu není důvod.

Další odpovědi
independent

Má, zatím tu nic jiného není v takovém rozsahu, vimeo je placené.

dr.luha

Nemá, každý den zmizí mnoho videí, která tam roky visela, z důvodu zaváděné cenzury.

Roman71

Pokud bude mít YouTube co nabídnout, bude stále populární. Svou cílovou skupinu si najde snad každý, kdo svou tvorbou přispěje do fondu videí.
Takže YouTube má své jisté, což se o tvůrcích videí říct nedá 🙂