Čecho_slovák

Bude plný kanystr benzinu vhodným dárečkem k narozeninám pro švagra?

20 nebo 40 L Naturalu.

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Při dnešních cenách určitě bude mít radost z jakéhokoliv množství.

Další odpovědi
orwell

Určitě. Těch 40L = cca plná nádrž osobáčku, což odpovídá dle současných cen zhruba 1 600,– Kč. To už je dost slušný dáreček k narozkám. Pro mě by tedy byl.

zjentek

Noane? 375 × 4 = 15 stovek a toto v poměru k platům ČRdele už JE dárek! Taky si přičti cenu za 2× 20l kanystr a už to má ZA PĚKNEJ RANEC! (;

Kelt

Pokud je švagr automobilista nebo pyroman, tak bude mít radost.

JežíšKristus

Ano

Viktorie II.

Příspěvek smazán administrátorem.