Midas

Bude stále dostupný obsah blogů, které poskytoval Blog.cz?

Od půlky příštího měsíce bude údajně služba Blog.cz ukončena. Znamená to, že zcela přestane existovat a vymizí veškerý obsah? Nebo jen zkrátka ukončí svou činost, nebude poskytovat žádné uživatelské účty a správu blogů a nebudou možné jakékoli úpravy nebo zasahování do obsahu stránek?

Bude obsah blogů, které poskytoval Blog.cz stále dostupný?

Odpovědi
anonym

Blog.cz už vyhrožuje ukončením řadu let, kdy se provozovatelům jeho provoz těžce nevyplácí. Teď už to ale myslí vážně a opravdu ten obsah zmizí, varují uživatele s dostatečným předstihem aby si stihli data zálohovat jinam. Třeba na Blogger.com, což je služba velmi podobná a provozuje ji Google.

ivzez

To je otázka.

Blog.cz už existovat nebude, ale nějaký
obsah by mohl být zachycen v archivu.