dust8

Bude možné v budoucí extra pokročilé medicíně ošetřit i useklou hlavu?

Nejlepší odpověď
OSHO

Pokud budeš robotem tak výměna hlavy v servisu nebude problém pokud na tvůj model budou ještě k dispozici náhradí hlavy, u lidí to možné nikdy nebude.

Další odpovědi
Kelt

Když tomu věříš, máš na to právo. Třeba by právě tobě mohli vyměnit jinou hlavu. Ale pak bys třeba tady nepřispíval a někomu by to vadilo.

led

Možno niekedy v budúcnosti bude možné nahradiť človeku ktorúkoľvek časť jeho tela. Túto krásnu ešte stále teóriu nám predpovedajú mnohé scifi príbehy napríklad
Beľajev Alexander – Hlava profesora Dowella (1925), kde hlava prof Dowella žila mimo svojho tela.