Tw!st

Bude možné letět v červenci do Moskvy?

V červenci mám mít schůzku v Moskvě, myslíte že nebude problém vzhledem k aktuální situaci? Omlouvám se ale moc nesleduju kam je teď možné vycestovat a kam ne.

Nejlepší odpověď
Kepler

Zatím to vypadá (a zřejmě to tak delší dobu ještě zůstane), že ne. Pandemie tam řádí na plné pecky.

Další odpovědi
Edison

Mno.. tak to holt musíš sledovat. Bližší informace MZ, MZV a ruská ambasáda.