Bude možné do budoucna počítat s vlastním filtrem pro spamery, či nevyžádané trolly? Ať to nemusíme vidět a ztrácet čas.

Odpovědi
gulag

Ne !

Awe

Mít tady takový filtr.Tak je tahle stránka prázdná :D

led

Ako sa ľudovo povie:
Blbosť je nekonečná.
Tu ani Chocholoušek nepomôže.
Napriek tomu, že tu sa nemá obraciať priamo na konkrétneho uživateľa, urobím to v mene záchrany ľudstva:
gulag, DOSŤ ! PRAC SA ODTIAĽTO !

Doplňuji:
Takýto filter tu máme, admina, ktorý za takéto „vylomeniny“ udeľuje BAN.
Kedy ho proti nespratníkovi, spamerovi, či trollovi použije, vie len on sám.

anonym

Ono na něj dojde.

marci1

Myslíš ? ☹