_136

Bude mít COVID-19 odost větší ekonomické následky, než měla celosvětová ekonomická krize v 2007?

Jde nějakým způsobem předem napsat jestli bude mít COVID 19 větší ekonomické následky a počet sebevražd z důvodu vysokých dluhu u soukromých osob a vyšší ztráty podnikání a peněz, než měla celosvětová ekonomická krize v roce 2007?

Odpovědi
Pepa25

Dopředu opravdu nejde říct. Některá odvětví nejsou a nebudou vůbec zasažena, jiná brutálně.

JežíšKristus

Nebude. Podle komentátorů na Novinky.cz se jedná pouze o chřipečku, na kterou se neumírá. A o podnikatelské subjekty bych neměl strach, slovy pana presidenta “neschopní ať zkrachují”, schopní se o sebe jistě postarají.

MichaelOffic

Kvůli těch omezení se určitě více lidí rozhodne skončit než zit dobrovolne v domácím vězení.

Outsider

ANO

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.