Bude mi doúčtováno clo pokud si objednám oblečení z UK např. za 600,– GBP????

Nejlepší odpověď
Bičiště

Ukrajina není členem EU a dovoz zboží podléhá clu. Clo v poštovním styku se nevybírá pouze u drobných zásilek, do hodnoty 22 Eur. Podrobnosti o placení cla, DPH, SPD, celní sazebník,a další užitečné věci týkající se dovozu zboží z nečlenských zemí, lze najít na www.celní správa.cz

Další odpovědi
Michal Kole

Myslím, že ne, protože UK je členem Evropské unie.