_136

Bude Joe Biden dobrým prezidentem USA?

Bude tímto lepším americkým prezidentem než byl Trump,Obama,Bush,Clin­ton aj.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Ametyst

NE

Je to jen trpěná figurka, hlavním účelem je prosadit na prezidentský post co nejdřív Kamalu Harris.

Tabea

ANO

Myslím ale, že se hodně přeceňuje. Až ta euforie odpadne, bude zjevné, že vláda bude spíše tvořena z progresivní levice. Líbil by se mi centrismus, který Biden prezentuje, ale můj tip je, že bude ústupný.

Zvědavý

ANO

Lepší než Trump a Bush určitě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Nevím, ale myslím, že téměř kdokoli může být lepší než Trump.

Ametyst

🙂 74 milionů Američanů by s tebou nesouhlasilo. 🙂

Dochy

Američanů? Hmm… s tím dokážu žít 😉

Ametyst

Dochy: Jasně, Jak řekl Laco Déczi: “Češi vědí hou…Trump byl nejlepší prezident.”

Tabea

Dochy: A koho jiného? Nás se to přímo netýká, nechápu, proč se to u nás tak prožívá. Vnější prezentace se nezmění a vnitřní záležitosti nám mohou být šumák. Sami máme dost pochybnou volbu na Hradě :D

Dochy

Co se týče naší „volby“ – souhlas. Ale nic dalšího s tím neudělám.