Babsi

Bude F1 na nově komentovat už pořád Pavel Fabry?

Asi dva závody f1 jsem v televizi vynechala a o víkendu jsem zjistila, že ji komentuje Pavel Fabry namísto Tomáše Richtera. Má Richter jen nějakou pauzu nebo to takhle zůstane?
Mimochodem kdo se vám zdá lepší? Mě určitě Richter..

Nejlepší odpověď
gnosis

fabry, ten aspon tak hloupe neblaboli nesmysly ve chvili, kdy by mel komentovat, nedalo se to poslouchat. jsem rad, ze je richter pryc. nezapomenu jak L. Hamilton v brazilii predjel v posledni zatacce Glocka a ziskal titul mistra. richter si toho vsiml az kdyz na obrazovce visely vysledkove tabule … neskutecny fail. ale ani jeden z nich zadna slava. kdyz si pustim treba zaznam z britske stanice, neda se to srovnat. muj nazor:)