lucipuci

Bude Evropa zaplavena araby?

Za jak dlouho si myslíte, že se muslimové do Evropy rozšíří natolik, že jich bude více než nás, evropanů a bílých? Bojím se hlavně, že přinesou různé nemoci, proti kterým nemáme očkování, atd..
Děkuji za odpovědi
Doplňuji:
blesk.cz, to není zrovna věrohodné

Nejlepší odpověď
rigormortis

Ujasni si slovíčka…na co se vlastně ptáš…etnikum, víru, národnost nebo rasu?
V tvé otázce je všechno a přitom nic.

Další odpovědi
arygnoc

prijmem predpoklad (pre tentokrát), že pod pojmom arab a muslim máte na mysli veriaceho v alláha (tj. muslima). môžem sa mýliť, ale tento predpoklad je dúležitý práve pre nasledujúce, preto som to definoval, by nedochádzalo k omylom.

pri súčasnom stave ponímania ľudských práv v európe je cesta k zániku súčasnej európskej civlizácie vydláždená – vedie k zániku, európa sa totiž nevie zmieriť s tým, že právo dotyčnej skupiny je ponímané inak – jednoducho povedané: dobyvačne.

na mierovú ‚politiku‘ doplatili ceké etniká, národy (iba pre ilustráciu – stačí si pozrieť dejiny osídlovania ameriky bielym mužom).

európa musí nutne prijať ‚morálku‘ svojho nepriateľa (kto ma chce pokoriť, dobyť, zobrať mi moje slobody, majetok, … je mojim nepriateľom, či sa to demokracii, právu, morálke páči alebo nie – to je totiž ‚naša‘ kultúra) v postoji k nemu – oko za oko, zub za zub (nie prevziať morálku nepriateľa ako takú, ale v boji s ním), tvrdo, nekompromisne a definitívne mu dať najavo, že toto je náš piesoček.

argument, že nie všetci moslimovia sú zlí, neobstojí.
kto je rovnakej viery ako zločinec (v našom ponímaní morálky) a práve preto neodsudzuje jeho činy, je rovnako zlý ako ten zločinec, lebo jeho činy schvaľuje – je treba byť dôsledne čierno-biely.
a to nie preto, lebo je to arab, muslim, ale preto, lebo je to priame ohrozenie civilizácie ako-takej (v našom ponímaní).
to isté robíme s chorobami – ničíme ich, keď to vieme, očkujeme sa proti nim, keď to vieme.
zatiaľ – obrazne, berieme iba tabletky proti bolesti, nie skutočne účinné lieky.

nastal čas na krížové výpravy.
vred treba vyrezať včas.

oponentom iba pripomeniem, že akékoľvek pokusy o integráciu dotyčnej skupiny imigrantov sú neúčinné – pokladáme ich (či omylom, alebo z hlúposti) za imigrantov, ale fakticky sa jedná o prvý predvoj okupantov.

resumé:
ak nezmenime postoje, európa bude islamizovaná.

;-Q

ten který je

Tak já se toho nebojím,protože pan Sobotka říkal v televizi že se není čeho obávat a co je v televizi,tak je pravda.:-)

anonym

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/294294/dz­ihadiste-z-isis-maji-ebolu-tvrdi-tri-zdroje-v-nemocnici-kde-se-leci-zavrazdili-11-lekaru.html

Drap

Demografický vývoj skutečně napovídá tomu, že v nedaleké budoucnosti, /cca 50 – 80 let/ bude většina obyvatel Evropy původem z jiných kontinentů.

anonym

Myslím si,že nebude,jinak by asi hrozila válka.

lucipuci

Rigormortis: ptám se na to, jestli bude Evropa zaplavena Araby

Pepa25

Arab nerovná se muslim, také se to nerovná „nebílý“ …