arygnoc

bude další kríza? usa hrozí bankrot.

To jsme skutečně tak závislí na ekonomice usa?

Nejlepší odpověď
Bobmarley

Když v roce 1929 padla americká burza tak to potopilo ekonomiku celého světa. A teď porovnej jak byl svět globalizovaný tehdy a jak dnes

Další odpovědi
tom004

V Sybilině proroctví,se píše,že „světu,bude jednou vládnout žlutá rasa“.Jsem dost nevěřící,ale,když dnes,a denně čtu,a slyším z médií,že největší zahraniční dluh,mají američané,právě u číňanů,tak mi je,z toho všelijak.

Alesh

Asi víc, než si kdokoli z nás dovede představit.
Jen ať je, teprv se ukáže, co je to krize a ne zatím ty „legrácky“, co se dějou tady, snad to konečně otevře lidem v ČR oči, co se může stát, když se bude dluh neustále navyšovat.

led

Žiadny bankrot nebude. Celé to je prípravná hra na občanov USA na následné zmeny. Presné informácie (ale to asi nikdy) vám dajú skutoční nadnárodní vládci USA a svetovej ekonomiky.
Pomocou blížiacej sa katastrofy sa ľahšie vydiera a nielen USA ale aj ostatný svet, ktorý je s americkou ekonomikou úzko previazaný, včetne Európy (euro a národné meny).

mosoj

Jaká další ? Ta ještě nepřestala a byla vyvolána právě USA.
Ano USA uzbrojili SSSR. Jaksi se jim to ale vysmeklo a již téměř uzbrojili sami sebe a položí celou světovou ekonomiku.
Proč asi Čina chce aby se dolar přestal používat jako světové platidlo. Ještě chvilku a dokáže to.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-soucasny-dluh-usa-a-cs

fcoop

Snad vážně nevěříte tomu,že nejbohatší a nejmocnější stát na této planetě je na tom V REÁLU tak mizerně,že zbankrotuje.Tedy bankrot v lidovém pojetí.
Zástupy lidí bez práce,co mačkají čepice v rukách,když hladoví a uplakaní čekají v nekonečných frontách na polévku?

A na Wall Streetu nebudou metaři stíhat úklid mrtvol – to jak se zoufalí kapitalističtí vykořisťovatelé masově vrhají z oken.......

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/St%C3%A1t­n%C3%AD_bankrot