rmajlka007

Brňáci, jaké rádio u vás posloucháte?

Dobrý večer,
dneska jsem zažila nádherný pocit, který ve mě utkvěl a nemohu se ho zbavit. K nám zámek, na Vysočinu, přijel postarší manželský pár se svým synem, kteří říkali, že jsou z nějaké vesnice blízko Brna. Řeknu vám, už strašně dlouho jsem nazažila tak moc příjemné lidi, jako byli tito dva. S každým jejich slovem z nich čišela láska a pohoda. Byli zkrátka strašně milí a úplně mě vytrhli z koloběhu každodenního života, že jsem se zastavila a uvědomila si, že svět ještě není úplně ztracen, pokud ještě existují takoví lidé. Prostě mě úplně dostali a naplnili úžasnou pozitivní energií. 🙂
Už na místě jsem jim poděkovala, ale stejně bych se chtěla o tu nádheru ještě podělit. Napadlo mě, že lidé v tomto věku často poslouchají rádia-písničky na přání apod. U nás v regionu asi nejvíc frčí rádio Blaník, Radiožurnál(což podle mě poslouchají lidé v tomto věku(60–70 let).
Jen mě zajímá, jestli je nějaké takové podobné oblíbené rádio v okolí Brna, které bych mohla zkusit. Je mi jasné, že ta šance, že to uslyší je více než malá, ale zkrátka mám strašnou chuť to nějak poslat dál, i kdyby to mělo potěšit a zamyslet se nad životem nějakého jiného člověka 🙂
Potkali jste také někdy také nějakého člověka, který na vás tak silně pozitivně zapůsobil, ačkoliv ho vůbec neznáte? Díky

Odpovědi
a623682@drdr

proglas

hanny 2

Já poslouchám rádio magic – http://www.ma­gicbrno.cz/

Lidé v tomto věku by mohli poslouchat třeba Český rozhlas Brno
http://www.roz­hlas.cz/brno/u­pozornujeme/_zpra­va/srdcovky-nabizeji-pisnicky-na-prani-take-v-sobotu--1007718?print=1

Jinak když takové příjemné a milé lidi občas potkám,jsem za to moooc ráda.