wwear

Břišní svaly- jakou dietu, za jak dlouho se začnou rýsovat ?

Ahoj,je mi 14 a chci získat břišáky a našel sem si na netu jaké sou dobré cviky a našel sem sedylehy a tam byla doporučeno , abych je dělal 4× týdne,po sériích a za jednu sérii udělat 20 sedulehů , a sérií 3× za den, odpočínek po 30 sec,ale nebyla tam jakou mám držet dietu , takže se vás ptám jakého jídla bych se měl vyhýbat ? A za jak dlouho se začnou rýsovat ?

Odpovědi
pxtxxcv

Břišní svaly jsou ze 70% otázkou dobrý stravy. Jednoduše lze říct, že bys měl mít dostatečnej příjem bílkovin a sacharidů, dát si pozor na tuky. Cviků na břicho je plno, na internetu jich najdeš hodně, určitě nedělej jeden cvik. Cvič co nejvíc dnů v týdnu co to jde, stačí intenzivně dvacet minut denně a za pár měsíců to vyrýsuješ.