studentn

Brigada MC´donald?

Delal uz nekdo z vas praci v MC Donaldu? Jak by jste to hodnotili?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Co jsem slyšela, tak je to dost náročný, makáš a makáš a běháš a běháš a nezastavíš se

Další odpovědi
briketka10

jestli plánuješ jít tam v létě budeš zpocená až na patách, pracovala jsem v kuchyni 14 hodin i na place, bylo tam 40°C, měla jsem mokrý vlasy a tekly po mně čůrky potu, klimoška byla na nic a průvan taky, když se venku vzduch ani nehne..
takže jestli mekáč nebo něco jiného mněla jsem bezva šéfa, zadarmo 2 jídla, zmrzku, kávu, přestávky a dost peněz nevím jak to je v MC´donaldu..