Rokio

Brali byste jako malé plus, kdybych do konce měsíce nebyl aktivní na Odpovědi.cz?

Ocenili byste to?

Od dnešního večera až do konce měsíce bych tu neotravoval. Pouhé prohlížení webu by bylo OK.

Držte mi prosím palce.

Nejlepší odpověď
Filip84

Držím, držím! 😎

Další odpovědi
zjentek

Já bych to za plus nepovažoval, ale tak, držím, no… Když to musí být… 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

🤪

…😛

da ny

Je mi to jedno.
Co nechci, to nedočtu (stačí třetina otázky a nedočítám (většina otázek) 😉
Když nechci, neodpovídám.
Palce = kopance, tak držím pěsti! 😛

Tonda Káňa

Držím palce, pokud je to pro tebe problém. Nicméně mně tu nevadíš…

Ametyst

Ocenit to neumím, ale chceš se asi sám cítit výborně, když to dokážeš. Tak jo. Rejpalům vyrazíš zbraň z ruky, nebudou mít jako terč tebe.

Drap

Držím i u nohou.

elkon

Pokud by ten měsíc byl prosinec, tak pro začátek dobrý.

Filip84

dany: „Baron“ má slíbeno, že když tady bude tejden nekušnit (ale musí tu ten tejden být!), tak mu pošlu fotku svých nohou v nejmenších ponožkobotách. 😅 A když tu ten tejden nebude, tak mu prostě vyfotím svoje nohy v nějakých botách! 🙄😅

Tak proto ta „péče“, víš? 😈

Tonda Káňa

Úchyle…

zjentek

Není to úchyl. Je to mamrd nedomr(d)lých údů 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️