annas

Bolí zklamání? „Až bude nejhůř, tak se na nikoho nespoléhej. Všichni ti stejně jen řeknou, že to bude dobrý.“

Tvrdil jeden z nejslavnějších mužů světa, legendární John Lennon.

Opět motto z Kalendária.

https://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1095927644-kalendarium/

--
Jbrázek
https://pixaba­y.com/photos/pra­gue-graffiti-john-lennon-1791814/

Nejlepší odpověď
hapiky

Zklamání je či může být různého druhu. Když nevyhraje favorit, je to zklamání, které se za chvíli vytratí. Když vás někdo opustí, nebo vám diagnóza krutě oznámí tu nejhorší zprávu, to už je horší.Tady už neplatí ono to bude dobrý. Že to "jen"bolí, je slabý výraz!

Další odpovědi
Kepler

Já jsem naučil nikomu a ničemu jen tak nevěřit a počítat i s debaklem. Takhle nikdy nejsem tragicky zklamaný. Když tak věřím jenom sobě a když je to taky debakl, pak můžu nadávat jen sám sobě.

Ametyst

Až ti bude nejhůř, pravda je taková, ze se ti většina “přátel “ velkým obloukem vyhne, aniž by ti cokoliv řekla.

Drap

Zklamání většinou bolí. Někdy i hodně dlouho. V jistých situacích určitě platí tvrzení J.Lennona. Mohou však nastat i situace, kdy platit přestává a může i rada od dobrého přítele pomoci.

zjentek

No, pokud tohle má být zklamáním…

ivzez

Bolí.
A nejvíce bolí, zklame-li člověk sám sebe.

John Lennon má pravdu jen částečně. Opravdu téměř všichni
jen řeknou, že to bude dobrý, ale už to, že člověk někomu stál
za snahu o povzbuzení má podle mne určitou váhu.

zjentek

Ann, nebojte, to bude dobrý! (;(;(;