JanaViki

Bolí mě v pravém podbříšku už druhý den. Co je to?

Už druhý den mě bolí v pravém podbříšku. Vlastně mezi nohou a břichem a je to někdy až nesnesitelná bolest. Menstruce to není. Nevíte, co by to mohlo být? =/
Doplňuji:
Děkuju všem :/
Jako mě to bolí hodně už dva dny. Najednou z ničeho nic:/ a ten test. Já se tam dala ty ruce a to byla taková bolest x(

Nejlepší odpověď
jirkajirka

Může to být slepé střevo,začínající zánět.

Další odpovědi
badisko

Na slepe strevo je jednoduchy test .. neni na 100% uciny a tedy slepe strevo muze vyloucit ci potvrdit az lekar …zmackni si podbrisek na prave strane chvili ho drz …pak ho rychle pust ..pokud je to slepe strevo tak ti vystreli do podbrisku neuvesritelne ostra bolest jako by ti tam nekdo pichl pletaci jehlici a tim padem se ti zpoti oci od slz …ale na slepe strevo to nevypada ono je zakerak a utoci necekane a ne az za 2 dny…ja osobne jsem mel zanet trikrat ..dvakrat jsem to rozehnal po treti jsem sel pod nuz :D teda jehly…:))
Doplňuji:
Tak nevahej a vavstiv lekare …za a jizvy se neboj uz se ti nereze .....a budes mit jistotu …ale taky to muze byt je nastydlej mocovy mechyr ..ale to by jsi pozmala ne ?…:D tak jedine ten doktor ..tady je jen Dr.axl a to neni doktor …:D…

Conchus

Ledacos, od zaražených větrů, až již zmíněná apendicitida