VIKTORIÁ

Po jaké době se může vzít další dávka kapek algifen při bolestivé menstruaci?

S každou menstruací mě provází velmi intenzivní bolesti břicha. Někdy mám pocit, že se to nedá vydržet, bolesti jsou opravdu velmi nepříjemné, často mám pocit, zme až omdlévám. Neznáte nějakou radu, jak bolest zmírnit? Dnes už si podruhé beru kapky algifen, ale mám pocit, že moc dlouho nevydrží.. Nevíte, po jaké době se může vzít druhá dávka? Byla bych vdecna za jakekoliv rady ohledne tohohle.

Nejlepší odpověď
marci1

Na bolestivou menstruaci pomáhá termofor s teplou vodou. Přiložíš na podbřišek a bolest to zmírní. Algifen je už dost silný lék na bolest. Jestli ještě nemáš děti, pak se můžeš těšit, většinou bolestivá menstruace po porodu přestane nebo se velmi zmírní. 🙂
http://www.zdra­votyka.cz/eshop/nah­rivaci-polstarky/termofor-2l-zahrivaci-lahev-516.html

Další odpovědi
mosoj

Algifen jako spasmolitikum dost často užívám když bývám po zákroku na močovém měchýři.
Doktoři i v nemocnici povolují 30 a více kapek po 6 hodinách.
Pokud si několikrát vezmeš dávku v kratším intervalu nic se neděje. Oni totiž když je třeba dávají ve špitále i 60 kapek ale spíš dávkují v infuzi.

briketka10

DÁVKOVÁNÍ
Přesné dávkování vždy určí lékař.

Dětem od 10 let do 12 let se při bolestech obvykle podává 15–20 kapek, děti starší 12 let, mladiství a dospělí při bolestech užívají 20–54 kapek. Tuto dávku je možno po 6–8 hodinách opakovat.

zdroj: http://pribalove-letaky.cz/algifen-neo

STUDENTKAEVA

No poradím ti co zabírá mně nebo spíše zabíralo, po těchto kapkách se již u mně stává tradicí že se po požití právě tebou zmiňovaného Algifenu se vyzvracím,no k radě mně pomáhala čokoláda no ona my dělá dobře na všechno :D ale neříkám, že máš sníst celou tabulku jak já dej si štáflík dva a třeba i to pomůže..Nicméně mě to nepomáhá takže tyhle problémy řeším s gynekologem což bych ti asi doporučila poradí ti.Nebo i již zmiňovaný termofor..Já to nicméně řeším čípkem a jsem spokojená dozvěděla jsem se i to, že se na tento problém dá použít i antikoncepce­..Hodně zdraví a žádné menstruační bolesti!

anonym

https://www.go­ogle.cz/search?q=l%C3%A9­ky+na+bolest+p%C5%99i+m­enstruaci&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=GDeoVLfwJ4zcaq­rngZAG