Avatar uživatele
erevin

Co na menstruační bolesti?

Dobrý den, ráda bych požádala o radu. Už dlouhodobě se mi zvyšovaly menstruační bolesti. Z části jednoho dne menstruace do 4 dnů. Síla bolesti se také zvýšila. Postupně mi přestaly zabírat všechny léky (paralen, ibalgin, algifen neo). Dnes jsem byla u gynekoložky a ona mi řekla, že mi může předepsat buď antikoncepci Lusienne nebo čípky Indometacin. Zajímalo by mě, jestli s tím máte někdo zkušenosti a můžete mi poradit, co je lepší?
Děkuji za odpověď.

Zajímavá 0 před 2885 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Zkušenosti tedy nemám 🙂, ale bejvalka užívala indometacin (tablety). Existují i podstatně silnější analgetika, třeba Tramal (opioidní analgetikum středního účinku), ale tady je už riziko vzniku závislosti. Já myslím, že ta antikoncepce je asi nejrozumnější.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
krabiceodbot

Dobrý den, nevím kolik je Vám let a jestli jste ochotna k jakémusi sebezpytu, ale zkuste si položit otázku: „Jaký vztah mám ke svému ženství?“ Jaký pocit ve mně menstruace vzbuzuje? – je to radost a lehkost? Radost z toho, že jsem žena? Radost z projevu přírody přes mé tělo? Nebo spíš nechuť? strach? obtěžování? skrývání? pocit špíny? Už samotné přijetí tohoto přirozeného procesu ve Vašem krásném, zdravém ženském těle s procítěnou vděčností Vám může v bolestech ulevit. A nemusíte tělo plnit zbytečnými chemickými lháři (léky od bolesti…) Přeju Vám hodně štěstí a lásky k Vašemu tělu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Já jsem s tím hodně bojovala. Jako myslím s tím, že ta moje MS nebyla prostě optimální. Zkoušela jsem hodně doplňků – jen upozorňuji, že jsem zastáncem přírodních produktů… A co mi fakt pomolo, tak to je emap. Tradiční tibetská medicína. Díky ní mám pravidelnou a bezbolestnou MS.

Avatar uživatele
Derrynka

A jaký ten epam prosím užíváš? A jaké problémy ti zmírnil nebo vyřešil?

Avatar uživatele
Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2296 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek