erevin

Co na menstruační bolesti?

Dobrý den, ráda bych požádala o radu. Už dlouhodobě se mi zvyšovaly menstruační bolesti. Z části jednoho dne menstruace do 4 dnů. Síla bolesti se také zvýšila. Postupně mi přestaly zabírat všechny léky (paralen, ibalgin, algifen neo). Dnes jsem byla u gynekoložky a ona mi řekla, že mi může předepsat buď antikoncepci Lusienne nebo čípky Indometacin. Zajímalo by mě, jestli s tím máte někdo zkušenosti a můžete mi poradit, co je lepší?
Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Kepler

Zkušenosti tedy nemám 🙂, ale bejvalka užívala indometacin (tablety). Existují i podstatně silnější analgetika, třeba Tramal (opioidní analgetikum středního účinku), ale tady je už riziko vzniku závislosti. Já myslím, že ta antikoncepce je asi nejrozumnější.

krabiceodbot

Dobrý den, nevím kolik je Vám let a jestli jste ochotna k jakémusi sebezpytu, ale zkuste si položit otázku: „Jaký vztah mám ke svému ženství?“ Jaký pocit ve mně menstruace vzbuzuje? – je to radost a lehkost? Radost z toho, že jsem žena? Radost z projevu přírody přes mé tělo? Nebo spíš nechuť? strach? obtěžování? skrývání? pocit špíny? Už samotné přijetí tohoto přirozeného procesu ve Vašem krásném, zdravém ženském těle s procítěnou vděčností Vám může v bolestech ulevit. A nemusíte tělo plnit zbytečnými chemickými lháři (léky od bolesti…) Přeju Vám hodně štěstí a lásky k Vašemu tělu.

Cizecek.M

Já jsem s tím hodně bojovala. Jako myslím s tím, že ta moje MS nebyla prostě optimální. Zkoušela jsem hodně doplňků – jen upozorňuji, že jsem zastáncem přírodních produktů… A co mi fakt pomolo, tak to je emap. Tradiční tibetská medicína. Díky ní mám pravidelnou a bezbolestnou MS.

Derrynka

A jaký ten epam prosím užíváš? A jaké problémy ti zmírnil nebo vyřešil?

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.