d-a-m

Je možné, že by ranní zvracení, bolest prsou a vynechání menstruace mohly být počátkem těhotenství?

Zdravim, kamarádka měla před 14 dny pohlavní styk, při kterém došlo k „pochybení“. Používá HA (náplast). Nyní si stěžuje na ranní zvracení, bolest prsou a vynechání menstruace. Je možné, že by to mohl být počátek těhotenství? Věk: 20. Je trochu nervák a stresovaná.

Původní neotázka
počátek těhotenství

Odpovědi
Mc Merkurion

… možný je všechno …

krabiceodbot

Přesně tak, možné je všechno…ale na takové příznaky mi to připadá brzy. Mně začalo být špatně až v 6. týdnu těhotenství.