Naty0895

Bolesti břicha

Už asi 3 dny mě bolí břicho okolo pupíku, dnes jsem měla pocit na zvracení, ale i přes to mám hlad, ale nemám chuť k jídlu..nevíte co by to mohlo být? Nechci s tím hned jít k doktorovi tak se ptám napřed vás..děkuju :)

Nejlepší odpověď
HOMER

Nejsem doktor,a tak jediné co můžu poradit je pít nějaký žaludeční čaj(neslazený) například mátový,měsíčkový atd. a nejíst nic těžce stravitelného­.Protože už jsou to tři dny,tak bych doporučil k tomu doktorovi asi přecejen zajít…

Další odpovědi
vivatis2-

Jestli máš pírsink tak je to normální.