iwetax

Bolest žaludku po mrkvi…

Poslední doubou mě bolí žaludek po snědení syrové mrkve. Je to velmi nepříjená bolest, jako kdyby jsem tam měla písek. Přichází po intervalech. Nemám náhodou vředy?

Nejlepší odpověď
Michal

Je to stav,který vyžaduje vyšetření lékařem,aby vás ujistil,o co se jedná.

Další odpovědi
ReHu

Myslíš po mrkvi?
A kolik jsi jí snědla? Zkus vypozorovat, jestli to je pravidelně, jaké množství mrkve, jestli byla důkladně rozkousaná nebo nastrouhaná na jemno nebo jestli jsi po ní pila apod.