Avatar uživatele
jirinka001

Může být bolest kolena způsobena úrazem v dětství?

Dobrý den, je mi 14 a asi 3 dny mě pobolívá pravé koleno, ale dneska se to zhoršilo - nemůžu ho pokrčit. Už před měsícem mě pobolívalo, když jsme jeli do Chorvatska, tak se to nedalo vydržet. Když mi bylo 6 let, tak jsem spadla na štěrku a rozbila si obě kolena a pamatuji si, že jsem se v 7 letech v noci vzbudila, a nemohla jsem ho pokrčit nebo natáhnout, ale jednou mě bolelo levé, jednou pravé. Možná je to tím, jak jsem tenkrát spadla, protože mě občas kolena bolely, i v pozdějším věku, vždycky to byly 2 - 3 dny, a dobrý. Jednou v 11 mě kolena bolely týden. Ale nevím. Neměla jsem žádnou fyzickou aktivitu, při které bych si ho namohla. Nevíte někdo, co s tím? Jestli zajít k lékaři? Nebo to může být tím, že rostu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2471 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

nevím, jestli se tu pohybuje nějaký ortoped, který ti dá fundovanou odpověď, takže za mne amatéra...možná sis poranila v koleni něco (třeba čéšku), co ti teď při růstu dělá problém...ale v každém případě bych tohle v prvé řadě řekla rodičům a řešila to s nimi a samozřejmě s lékařem...třeba ti schází kolagen, nebo tam máš "vodu"...prostě může to být cokoliv...

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Podobné jako u :
http://www.odpovedi.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pěkné sdělení. Aby tě to nebylo líto, mně bolí celý člověk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
talka

"nemohla jsem ho pokrčit nebo natáhnout," - moje zkušenost: utržený meniskus, který blokuje pohyb kolena. Měla jsem tři operace vnitřních menisků na obou kolenech (jednou reoperace po nedostatečném odstranění chrupavčitého menisku). Nyní celkem bez potíží.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví