Boy 13

Poradíte,. co mám dělat, abych se zbavil bolestí svalů u rozkroku?

dobrý den, už jsem tu párkrát psal, že mi bolela varlata, ale byl jsem na urologii a vše je v pořádku, měl jsem sono a test moči a krve. postupem času ale bolest byla a lokaloizoval jsem to tak, že mi nejspíš nebolí varlata, ale jakoby svaly v rozkroku, nebo nevím jak to vyjádřit. třeba po běhu se mi ta bolest ozve. nejvíce je to na levé straně, ale občasě to přechází í na pravou stranu. a ta bolest je právě jakoby u toho varlete, takže jsem zprvu myslel, že je problém tam. kdybych měl nějakou závažnou nemoc, třeba rakovinu varlat nebo prostaty tak by to doktor poznal i z moči krve a sonaa ne,? a kdyby to byla třeba rakovina prostaty, což mi prostatu nevyštřoval, tak by taky poznal na základě moči a krve, že je třeba problém tam ne? takže jsem usoudil, že to mám po námaze v okolí velmi blízko rozkroku. a teď mi prosím poraďte, co mám dělat aby to nebolelo. první moje pomoc, nebo na jakého lékaře se obrátit? děkuji moc za rady, protože je to opravdu velmi otravné, dlouho dobu nic a třeba jdu na delší procházku nebo běh a začne mi tam k večeru tahavá bolest a jakoby takové škubání a tlaky

--

bolest svalů u rozkroku

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste sei pročíst odkaz. Uvádějí preventivní cviky.

Zkuste si pročíst článek. Jsou uvedené i některé cviky, které by měly bolest zmíornit.

https://www.id­nes.cz/onadnes/zdra­vi/protahovani-trisel-a-kycli.A150617_113­104_ctenari-sobe_jid

Další odpovědi
Kryšpín

Může to mít řadu příčin, jako u jiných bolestí svalů. Genetika, fyzická námaha, úraz, poškození, úbytek kostní hmoty a.t.d.

Kelt

A co kdyby sis koupil větší slipy, nebo jiné spodní prádlo. Nad tím jsi nepřemýšlel? Nebo choď na ostro, bez spodního prádla.

ivzez

Zkus nějakého fyzioterapeuta, případně trenéra některé posilovny. Možná
provádíš chybně některé cviky a budeš se muset naučit je provádět správně..