bolení ucha:(

Zdravim.Dneska jsem se ve 4 hodiny ráno probudila a neskutečne me bolelo ucho tak jsem šla pro vatku a namočila jsem ji do takového oleje kterej mi vzdycky pomáhal. po pul hodine me pak začalo bolet přicho a zvracela jsem,ale vodu protože jsem jeste nic nejedla…
ucho me furt bolí a vubec nevim co s tim delat,a ješte jestli ta bolest přicha mohla být sama od sebe nebo od ucha?!..://
Doplňuji:
ocko_nojo je to angína,to jsem dopracovala:((

Nejlepší odpověď
anonym

Ucho může klidně s břichem souviset. Mohla jsi chytit infekci, která se takovýmhle způsobem ozvala. Také ale může mít obojí vlastní příčinu a jen souhrou náhod se to ozvalo skoro naráz. Pokud bys dostala ještě teplotu (a nečekala bych hned čtyřicítku), doporučila bych pohotovost.
Jinak si zkus vzít nějaký prášek na bázi Brufenu (Ibuprofen, Ibalgin apod.) a zkus si lehnout. Pokud se bolesti zmírní, ale úplně nevymizí, běž v pondělí k doktorovi.
Víš, mně kdysi dcera řekla, že až dvěstě nemocí může mít téměř shodné symptomy. Je lékařka, tak nejspíš ví, o čem mluví. Proto bych si tady netroula vynášet nějaké hypotézy, co může být čím zaviněno. U zdraví je důležité nic nepodcenit, protože následky za takovou lehkovážnost si potom každý neseme hodně dlouho, ne-li doživotně.

No, vidíš to, takže angína. Jak prosté vysvětlení pro bolení ucha i podrážděný žaludek. Ještě že jsem mrkla na odpověď u další otázky.
Doplňuji:
Neboj. Je to sice nepříjemné (zvlášť když je tak hezky), ale dostaneš se z toho. Vyležíš to, vykurýruješ se a zase bude dobře. Tělo taky občas potřebuje odpočinek, tak to ber tak, že si o to řeklo.
Když Ti bude smutno, napiš. Bacilům Tě nenecháme.

Další odpovědi
Deli

Dcera, když má zánět stř. ucha, v začátcích bolesti také zvrací. Být Tebou, vyrazím na pohotovost ORL.