henkl2009

bojíte se že radiace z vybuchlé elektrárny v japonsku dorazí k nám?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
dědapetr

Ne

janek66

Ne

led

Ne

Nie, až toľko jej nie je.

chudst

Ne

SajmonModer

Ano

Ella

Ne

Jelikož jsem do desíti bydlela na Slovensku a jaderná elektrárna byla od nás asi 20 km, tak ne. Jsem zvyklá pojídat jodové tabletky…

Honzucha

Ano

Někdy je užitečné se trochu bát.

Lamička

Ne

Nejsem blázen ti lidi sou střelení… a špatně mnohdy trefení … Lidi v Japonsku se teda opravdu nemají a nezávidím jim to … Ještě mi řekněte že se ti lidi bojej že se z nás přes noc stane prase nebo pták xD ..nebo 3 ruce atd . i kdyby nás to zasáhlo tak se to rozptýlí a zase nic ..

filva

Ne

oskar

Ano

No žádná sranda to není…

sznamko

Ne

není proč ovšem pokud by to byla katastrofa jako černobyl tak bych samozdřejmě obavy měl

zbynekplzen

Ne

Protože s tím nic neudělám ,ale mohly by růst houby

venkovan

Ne

Zatím není čeho se bát. Ještě alektárna nevybuchla.
Mimochodem . nebojíte se jezdit do Jáchymova, do Ralska, na Příbramsko, do starých domů kde není radanová clona, na rentgen, …?