Avatar uživatele
holka

Bojím se známek ze školy

Bojím se špatné známky z nějakého předmětu, nevím co mi rodiče udělají

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5308 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petka

Rozhodně neskrývej vinu za špatnou známku. Jakmile dostaneš špatnou známku, sveď vinu na sebe a řekni, že si jí opravíš,což taky udělej. ;)Hlavně neříkej,že za to může učitel,že je blbej atd…neboj se, rodiče chodili take do skoly! ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Linka bezpečí, kde ti poradí..

800 15 55 55

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sanuska

Známky nejsou důležité pro život,důležité je co si ze školy zapamatuješ.Jinde ve světě se už neznámkuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

NEBOJ SE KDYŽ SLÍBÍŠ ŽE SI ZNÁMKU OPRAVÍŠ A OPRAVDU SI JÍ OPRAVÍŠ RODIČE UVIDÍ SNAHU A BUDE TO V POŘÁDKU

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucie

Po opravení špatných známek si pokaždé spočítej známkový průměr z jednotlivých předmětů.Uvidíš, že se ti hned zvedne nálada, že ses zlepšila a to tě velmi povzbudí a zvedne ti to náladu. Taky se každou opravenou známku nezapomeň odměnit tím, co máš ráda.Třeba něcím dobrým,nebo návštěvou kina, nebo jen hezkou procházkou.Uvidíš, hned ti bude svět připadat hezčí a učení půjde lépe do hlavy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

Já jsem to řešil tak, že za každou jedničku jsem si povolil jednu pětku. Jsou to takové váhy se dvěma miskami.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
TomášVV

Známek se nemusíš tolik bát když se naučíš a máš pocit že ses naučila tak se neboj známka se vždy dá opravit ale já se zase bojím prostředí ve škole :( a to je horší.

před 4198 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek