holka

Bojím se známek ze školy

Bojím se špatné známky z nějakého předmětu, nevím co mi rodiče udělají

Nejlepší odpověď
petka

Rozhodně neskrývej vinu za špatnou známku. Jakmile dostaneš špatnou známku, sveď vinu na sebe a řekni, že si jí opravíš,což taky udělej. ;)Hlavně neříkej,že za to může učitel,že je blbej atd…neboj se, rodiče chodili take do skoly! ;)

Další odpovědi
anonym

Linka bezpečí, kde ti poradí..

sanuska

Známky nejsou důležité pro život,důležité je co si ze školy zapamatuješ.Jinde ve světě se už neznámkuje.

alenka901

NEBOJ SE KDYŽ SLÍBÍŠ ŽE SI ZNÁMKU OPRAVÍŠ A OPRAVDU SI JÍ OPRAVÍŠ RODIČE UVIDÍ SNAHU A BUDE TO V POŘÁDKU

Lucie

Po opravení špatných známek si pokaždé spočítej známkový průměr z jednotlivých předmětů.Uvidíš, že se ti hned zvedne nálada, že ses zlepšila a to tě velmi povzbudí a zvedne ti to náladu. Taky se každou opravenou známku nezapomeň odměnit tím, co máš ráda.Třeba něcím dobrým,nebo návštěvou kina, nebo jen hezkou procházkou.Uvidíš, hned ti bude svět připadat hezčí a učení půjde lépe do hlavy.

nonnel

Já jsem to řešil tak, že za každou jedničku jsem si povolil jednu pětku. Jsou to takové váhy se dvěma miskami.

TomášVV

Známek se nemusíš tolik bát když se naučíš a máš pocit že ses naučila tak se neboj známka se vždy dá opravit ale já se zase bojím prostředí ve škole :( a to je horší.