Avatar uživatele
kiss.miss

bojím se že se mi vysmějou

bojím se že se mi kamarádky a ostatní budou smát že tancuju co je vlastně špatné na tanci

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5075 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
leonessa

Na tanci není právě vůbec nic špatného. Právě naopak. Je moc dobré, že máš nějaký koníček a kamarádky se ti můžou smát jen z pouhé žárlivosti. Pak se budeš smát ty jim, až jim budeš tancovat před očima a ony toto umět nebudou;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Luss

na tanci neni spatne nic, tanec je krasny a spoluzacky jsou husy, jestli by se ti vysmaly. muzou ti jen zavidet, ze delas neco, co te bavi, udrzujes se v kondici, zatimco ony treba zadny konicek nemaji… nenech se odradit!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Tancování je velmi kultivovaná zábava a je na ní plno dřiny.Nech je smát,časem pochopí,že se smějou proto,že něco neumí,tedy sami sobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ by sa ti kamarátky smiali, je to iba sprostá závisť. Ak chceš tancovať – TANCUJ! Ak máš strach, že tancuješ zle, začni na diskotéke v tlačenici, tam to nikto nezbadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
glorie

Vůbec nic, tanec je krásný. Já jsem stepovala a je to úžasný. Když se ti kamarádky budou smát, tak to kamarádky nejsou. Dělej jen to co tě baví, jestli je to právě tanec, tak dotoho. Držím palečky. Glorie

Zdroj: ksirovska@centrum.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nechápu, proč by se Ti někdo měl smát. Na tanci nic špatného není – na jakémkoliv druhu tance, a pokud tancuješ, protože Tě to baví, tak je to snad Tvoje věc. POkud se Ti směje nějaká (s prominutím) „buchta“, která nemá nic jiného na práci než se nudit, balit kluky a vysedávat u PC, tak se směj i Ty jí. Tanec je hezká věc, dá se pěkně využít a anvíc jde o pohyb, takže aniž bys nad tím takhle uvažovala, děláš hodně pro své zdraví.

Tancovala jsem leta izraelské tance, to není až tak obvyklý druh tanců. NEvím, proč bych se měla starat o to, jestli to někomu vadilo nebo připadalo směšné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Osobne tanec miluji a byl bych rad,kdybych mel s kym.
Tanec je umeni,jazyk,rec tela a sblizuje Te s partnerem,jsou to ty prvni osobni kontakty,kdy muzes nekoho,koho mas rada drzet za ruku a pritom nezavisle komunikovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

nic na tancování není špatného.mě se zdá že to je opak-zaliba,koníček…vždyc­ky jsem chtěla tancovat nebo třeba krasobruslit,ale nikdy jsem se k tomu nedostala…ráda tancuji.libí se mi tance.chtěla jsem jít do tanečních a kdyby to šlo tak i dál ale nenašel se žadný partner na tancováni.a kdo by mě to naučil…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kamaradky-se-mi-smejou-ze-chodim-tancovat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek