veve-1998

Kamarádky se mi smějou že chodím tancovat

ahojky mám takový problém.chodím tančit.učitelky mi říkají že jsem moc dobrá ale kamarádky se mi kvůli tomu smějou.co s tím mám dělat???

Nejlepší odpověď
kropitko

přesně tak,kašli na ně,záviděj,že jsi v něčem dobrá.Umět tancovat je super,kluci to maj rádi a rádi se na holky co to umí,dívají,no a pak jsou holky,co umí tančit oblíbené,no kamarádky to vědí,tak je to štve

Další odpovědi
vagra

K A M A R Á D K Y by se ti nesmály!

mosoj

Tak to jsou nějaké divné kamarádky. Je třeba
si ujasnit co znamená pojem „kamarádka“.
Ono těch opravdových kamarádek moc nebude, ale určitě se nějaká najde.

Ocko0001

Já ti poradím INGNORUJ je !

anonym

Vydrzet a na posmechy se nadvznest.

Luss

jsou hloupe! tanec je skvely pohyb, udrzuje te v kondici a tvoje postava bude s tancem bezvadna. je to mnohem zabavnejsi, nez nekde hopsat na aerobiku atd. tanci dal, zvlast kdyz ti to jde a bavi te to a na „kamaradky“ se vykasli!

ReHu

V tom případě to asi moc kamarádky nejsou. Je možné, že to to holky závidí.
Moc ti fandím, také jsem dříve tancovala.
Tanči dál a časem budeš mít opravdové kamarádky.

dorotka2602

Jestliže tě chválí učitelé, tak to rozhodně myslí vážně a kamarádky nejspíš závidí.

lorja

Je důležité,že ty máš tanec ráda a daří se ti v něm.Jestli se někdo směje tvé zálibě,tak si označení „kamarádka“ nezaslouží.Držím palce a nevzdávej se.