K+R

Bojím se duchů!

Mám kolem sebe tolik lidí, kteří už viděli cosi nadpřirozeného a já když jsem sám doma, bojím se, že něco uvidím. Myslíte, že se mám čeho bát?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Myslím, že není nutné se obávat, tím spíš, pokud jste nic podobného ještě nezažil.

Další odpovědi
sanuska

Opravdu se není čeho bát,duchové nikomu ještě neublížili víc se člověk bojí těch živých.

LuciJe

Ne.

Gába

Myslím, že se není čeho bát. Taky jsem slyšela různé historky, ale v žádné nikomu duch neublížil.

Lady

Já se taky občas bojím myslím si že sem provedla něco špatného a něco uvidím a viděsím se strachy ale když nic nevidíš ani si neviděla neni čeho se bát!!!

alenka901

ČLOVĚK SE BOJÍ NEPŘIROZENÝCH VĚCÍ ALE OPRAVDU SE NENÍ ČEHO OBÁVAT DUCHOVÉ TI NEUBLÍŽÍ

rychnovačka

mám také zkušenosti a neexistují jen dobří duchové doporučuji navštívit odborníka vyčistí vám auru a řekne vám jak postupovat dál.