Avatar uživatele
Anonymní An

Bojím se ALS, co mám dělat?

Jde o to, že mám trochu slabší nohu, občas při chůzi škrtám o zem. Mám hroznou fobii z toho že mám ALS, nevím proč, v noci kvůli tomu nemůžu usnout. Vždycky když třeba omylem zakopnu nebo mi něco vypadne z ruky tak mi to mozek prostě přiřadí k tomu že mám ALS a já se začnu zase obávat. Je mi 13

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2065 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Zajít k doktorovi. Mezitím si říkat, že to není ono a pokud by přeci jen bylo, vzpomenout si na osobu jménem Stephen William Hawking, který žije dodnes a přitom mu dávali asi 2 roky života. Je velmi slavný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Samba

Tak si zajdi k doktorovi, že tys bádal, co by ti tak mohlo být? Když jsem byla hodně mladá, myslela jsem si, že mám určitě rakovinu tlustýho střeva a byly to hemoroidy, pak jsem si zas myslela, že mě žere další rakovina a byl to slepák, :-DD, ale k tomu, abys věděl, jak na tom jsi opravdu musíš k lékaři, pošle tě na neurologii a tam ti všechno zjistí, je to absolutně bezbolestné, nemusíš se bát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Vůbec se neboj, takovými příznaky trpí hodně lidí. Prober to s rodiči a pokud by se jim zdálo, že Tvoje pocity mohou znamenat nějaké onemocnění, navštíví s Tebou lékaře. ALS je velmi vzácné onemocnění ! :-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

zajít si k doktorce, začít věřit že jsi zdravý a uvěřit, že strachováním si nejspíš nijak nepomůžeš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tony2412

Já si myslím,že takhle mladý lidi to nepostihuje,a ty tvé "potíže" mohou mít příčinu úplně někde jinde,pro tvůj klid si dojdi k doktorovi,uvidíš že to nic vážného nebude,a netrap se tím!

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví