briketka10

Bohemica naše milá má stříbro HURÁÁ

Doplňuji:
doufám, že Tě potěší tento pejsek Čiperka :D))
http://hobby.id­nes.cz/video-posedly-jack-russell-vyleze-kvuli-klaciku-i-na-strom-pat-/hobby-mazlicci.aspx?c=A111010­_072004_hobby-mazlicci_mce

Nejlepší odpověď
bolak

tývole!!! pamatujete když byla ještě bronzová?

jako by to bylo včera…

já gratulovat moc neumím, tak ti aspoň posílám písničku od ilony čákový (to je ta s těma krátkejma vlasama)

♫ Bronzovou už nechci víc ,
broznová se mi protiví,
s bronzovou sem to přehnala
a ta bronzová je šílená,
jen stříbrná to může býýýt…
tydyhttp://www­.odpovedi.cz/u­zivatel/profil/7448 dydyhttp://www­.odpovedi.cz/u­zivatel/profil/7448 dypdyp..♫

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=I­krxdPaSfAA

Další odpovědi
tom004

Rád se přidávám a blahopřeji.

aramah

Moc velká gratulace naší Bohemice 🙂

Kohut57

Blahopřeji a hurá na zlato.

Damiana

Díky za avízo Briketko!:-)

Bohemico – líbí se mi tvé trefné postřehy, dobré rady, zajímavé otázky, nadhled a vtip. Je fajn, žes' to „tenkrát“ nezabalila. Upřímně ti blahopřeji (dřív, než to zase někdo smázne)…:-)

anonym

Gratuluji ke stříbru a přeji klidnou cestu ke zlatu.

Drap

Blahopřeji a přeji mnoho dalších úspěchů

anonym

Po dlouhé době se konečně objevila další gratulace,ke které se připojuji i já.

  • iv- utře nosánek. 😁

anonym

Všem vám moc děkuji, bez vaší podpory a pochopení by to nebylo možné ! Briketko, tobě obzvláště děkuji i za „dáreček“. Myslím, že je konečně na čase přečíst si Kodex :))

quentos

gratuluju :{)>

anonym

přidávám se a také gratuluji

anonym

Bohemico, upřímně gratuluji. Jen tak dál.

Děda Louda

Cením a gratuluji. A teď dál ku zlatu!

manon

Občas chodím pozdě. Ale i opožeděně snad jde blahopřát. Tak gratuluji také. :)

anonym

manon,děkuji ti ! Co to je pozdě?

manon

Bohemica: Když už všichni popřáli. Už je i zamčeno :) Tak jsem jedna z posledních.

anonym

Nějak se otázka po půl hoďce zamkla (ve prospěch posledního přišedšího), tak aspoň tady oslavné:
Vítej v klubu Au&Ag, coby 63. výrazná posila do odborných rubrik, jednou možná budou pokryty všechny profese, těch neobsazených už moc nezbývá.

anonym

ad.Dr.Axl- děkuji za projevené uznání. Jen jsem neměla tak spěchat, číslo „69“ mám raději :))

bolak

protože všichni důležitý už poblahopřáli :)

anonym

Takže všichni ostatní, co přejí v diskuzi jsou pro tebe už jen póvl?
(Aspoň, že oslavenkyně si to nemyslí, a ta je dnes ta nejdůležitější).

anonym

Škoda, že tazatelka přehlédla dosažení téže mety pouhou hodinku před tím u Vlka z lesa.
Některé selekce, protekce a diskriminace zde, nějak unikají rozumnému chápání.

bolak

Tak neremcej a poblahopřej ne?

Ne každej refreshuje žebříček dvanáctkrát do hodiny.

briketka10

žebříček mě nezajímal nikdy nesleduju ho :D))

bolak

:)

johana 56

Ach ouvej,zas je to dvakrát a to jsem ani nepoděkovala.

anonym

johanko, děkuji ti !

briketka10

je to ze srdce je ? tak to může být třeba třikrát a vůbec „johanko“ ptám se „Proč nikdy neodpovídáš ??“

johana 56

Briketko děkuji,odpovědˇ na otázku by byla na delší vysvětlování,zde mají přednost gratulace.

briketka10

ad."Johanko " já tě ale téměř nikdy neviděla odpovidat jen tady v diskuzi víš ??

johana 56

Srdečně gratuluji.

johana 56

Srdečně gratuluji.

anonym

Děkuji vám za gratulace! Ani jsem si nemyslela když jsem sem „vlezla“, jakou mi jednou udělá postup radost! Ani ne tak postup, jako ta solidarita :))

Sůwa

Gratulujeme i s kocourkem, ale ne za body 🙂

annas

Rovněž se připojuji ke gratulaci.

anonym

.. take blahopreji … -iv-

briketka10

Dami, ať si to zkusí vložím znovu bylo by to nechutné :(

Damiana

To by teda bylo nechutné. Ale znáš to – mluvím z vlastní „zkušenosti“!