Lenča59

Blog.cz-Znova POMOC :D

Mno tak když se na Blog.cz přihlásím, dám Správa blogu a pak profil, ten profil si nějak pouprávím třeba tam dopíšu písmenko, pak dám uložit a mě se nahoře jen erveně zobrazí „Profil nemohl být uložen. Zkuste to prosím znovu později.“ a toto mi to psalo i před 8 hodinama i před týdnem…nevíte čím a proč to tak je?? :)

Odpovědi
nikolqa.o

Zkus si to najít třeba v nápovědě na " blog.cz/napoveda " a pokud to tam nenajdeš, tak napiš správci stánky blog.cz na e-mail " blog@blog.cz ". Vždy se najde někdo, kdo Ti s problémem pomůže. Poskytovatelé těchto služeb by Ti měli poradit, co s tím nebo by měli problém sami odstranit.