Wiking777

Bitcoin jako dítě?

Dohrý den, může dítě na internetu získat/vytěžit nějak bitcoin nebo jinou kryptoměnu a to zdarma?

Odpovědi
Drap

Pokud nato má zařízení, tak zřejmě no. bitcoin je anonymní.

Edison

Zdarma? Ono se někde dělá něco zdarma??? Hahahaha… Ale dá se koupit. Ani těžba není zdarma…

Tw!st

Ano, ale pouze v minimálním množství. Žádné větší množství peněz než pár kaček tím nezískáš. Ale minimálně je to dobré na to, aby si se s kryptoměnama naučil pracovat než budeš chtít do nich investovat. Doporučuju ti založit si účet na coinpot.co je to taková online peněženka. Přes tuto peněženku se můžeš přihlásit na tzv. Faceut stránky kde můžeš získávat malinké zlomky kryptoměn za to, když si tam necháš zobrazovat reklamy (nemusíš pro to nic dělat, jen si ty kryptoměny půjdeš jednou za čas claimnout na svůj coinpot.co účet. Některé z těch faceut stránek jsou třeba moonbit.co.in nebo moonliteco.in můžeš mít otevřené v prohlížeči na každé záložce jednu. Ale reálně ještě jednou musím napsat, že z toho můžeš vytěžit měsíčně pár kaček, rozhodně ne tisíce. Ale kdo ví, pokud tomu věříš a budeš si je skladovat, tak třeba jednou se ta cena opět z několikanásobí. Pokud to budeš chtít vysvětlit podrobněji, napiš zde zprávu.

Arne1

Některé děti jsou šikovné.

anonym

Kdysi to šlo, ale dnes už prakticky spíše ne. Dnes je na vytěžení bitcoinu potřeba už opravdu velmi silný hardware (osobní počítač už nestačí, hovořím tu o úzce specializovaných ASIC minerech), a ten rozhodně zadarmo není, ani ta elektřina kterou zkonzumuje.

Pokud se ptáš ale na to zda bitcoin nějak kontroluje věk držitele, tak ne :) to skutečně ne. Může ho vlastnit kdokoliv.

Dochy

Je nepravděpodobné že se jednotlivci s běžnou technikou povede vytěžit další bitcoin. Možné to je. Zdarma to je otázka – investice do toho HW. Je to anonymní, takže nikdo nepozná zda jde o dítě.

Získat jinak? – Leda koupit za prachy. Kolik dětí na to má prachy?