Elaela

Kolik je BH/s při těžení bitcoinů?

V každých jednotkách jsou řády. Např. watty, kilowatty, megawatty, metry kilometry atd. Při těžení bitcoinů je rychlost těžení uváděna v jednotce H/s nebo jinde v BH/s.
Jaký je přepočet? Kolik H/s je BH/s nebo naopak?
Děkuji
http://prntsc­r.com/kx71em

Odpovědi
aliendrone

Mohl(a) bys hodit odkaz na jednotku BH/s?
Znám jen H/s [hash za sekundu] – tedy hashrate a jeho násobky – mega > Mhash/s, giga > Ghash/s apod., případně jednotku efektivity těžby [W/hash/s – watt na hash za sekundu] a její násobky – obvykle W/Ghash/s

MOŽNÁ že je to BH/s je jen zkratka pro „Bitcoin hash/s“, ale nevím, jen tipuji. Ona ještě dnes někoho při daných cenách elektřiny a kurzu BTX zajímá těžba Bitcoinu? ;) :D :D