Molva

Biorezonance – vaše osobní zkušenosti

Máte někdo s biorezonancí vlastní zkušenost? Na netu je toho dost, ale raději bych se seznámil s vlastní zkušeností!!!
U podobných způsobů léčby často dochází jen k vytahování peněz z klientů a skutek utek…
Mě osobně se jedná o léčbu špatné funkce štítné žlázy, ale uvítám i jakékoliv jiné poznatky a zkušenosti 😉
Podobné otázky tu již byly, ale je tomu už dávno a jsou v zapomnění, proto tato otázka 🙂

Odpovědi
arygnoc

sám ste si odpovedal – " jen vytahování peněz z klientů „
po prvej návšteve vám naordinujú x sedení a pri každom vám povedia, že si to musíte udržiavať, je potrebné počítať s viacerými návštevami cca každé 3 týždne a dať telu čas, aby sa „naštartovalo“.
pri sedení sa "nahrávajú kvapky“, ktoré musíte užívať medzi seansami. No nie je to uletené?

Dôverujte lekárom.

gremy

Máme zkušenost s léčbou ekzému, který se udělal naší roční holčičce, tedy už v 8. měsíci. Rozjelo se to po očkování hexavakcínou – fleky do červena na nohou a zádech. Prý jsme byli několikátý případ. Byli jsme od té doby na 4 terapiích na Bicomu a má to pryč – postupně to vybledlo, pak zbyla hrubá kůže, která se postupně vyhladila, jen na lýtkách jí zůstalo trochu hrubé kůže, ale doktor říkal, ať ještě posilujeme játra (ostropestřec a vynechání konvenční pšenice) a že by se to mělo všechno srovnat s přibývajícím věkem a prý má velkou šanci, že časem bude moct jíst normálně. Dětská doktorka nám napsala kortikoidy, tím jsme jí nemazali a ani nebudeme. Co se týče toho vytahování peněz z klientů, tak věřím, že jsou i takoví terapeuti. Tady jde o to, rozlišit mezi tím, kdo to bere jako poslání a kdo jako byznys. Možná by bylo dobré se nejprve zvoleného terapeuta zeptat, jaké používá techniky diagnostiky a jestli používá čínskou medicínu, protože s ní se biorezonance kombinuje. Podle mě nejlepší je lékař MUDr., který biorezonanci používá jako jednu z metod jinak komplexnější léčby.

Pájo

Fyzikální princip biorezonance je známý, zajímavý a jednou bude možná i přínosný i pro léčbu. Domnívám se ale, že tato metoda není v současné době na takové úrovni a natolik prozkoumána a propracována, aby mohla cíleně léčit.