bezejmenný telefon

Nechci aby bylo zobrazeno mé číslo telefonu při volání mobilním telefonem.Mám Nokii a používám operátora Vodafoun

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Nejpohodlnější a nejjistější to bude v samoobsluze vodafone. V levém menu najít položku Moje služby a tam Aktivace a nastavení služeb → Hlasové služby a aktivovat Omezení identifikace na lince volajícího.

Zdroj: https://samoob­sluha.vodafone­.cz/

Další odpovědi
petka

Musite si v nastaveni hovoru nastavit odesl ID „NE“. Presny postup Vam nereknu, musite mrknout do navodu primo vaseho mobilu.

procpro

Jak uz bylo zmineno u vodafonu lze nastavit v samoobsluze a kdyz mate jiny operator tak pred cislo napiste #31# mne to tak fungovalo

Mišul.

Já mám taky Nokii..N76 A U MĚ JE POSTUP TAKOVÝTO :
MENU – NÁSTROJE – NASTAVENÍ – TELEFON – VOLÁNÍ – ODESLÁNÍ MÉHO ID – klinout a nastavit NE

cyrxos

Jedná se o službu CLIR- potlačení identifikace volajícího.

Tomi2k9

před číslo vložit #31#