Peeeett

Co znamená, když se mi na uzamčeném telefonu najednou ukáže, že probíhá identifikace, a po chvíli to zmizí?

Co znamená když se mi na uzamčeném telefonu najednou ukáže probíhá identifikace a po chvíli to zmizí?Nikdy se to ještě neukázalo a heslo mám a na gesto..

Původní neotázka
Identifikace v telefonu

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
anonym

Neuvádíš dostatek základních technických podrobností. Dotaz je vhodné doplnit o to jaký telefon to vlastně je (model a výrobce) se jaká je v něm verze operačního systému …

david. vlaky

To nikdo nezvládl odpovědět za dva roky? Je to odemknutí hlasem, jde to spustit když podržíš hlasitost dolů a hlasitost nahoru na zamknuté obrazovce