rottkiw

Bezdrátová myš, poradíte?

Dobrý den,chci si ke stolnímu počítači koupit bezdrátovou myš,ale někdo mi říkal že musím mít v počítači bluetooth a nebo že to jde jen na notebocích.Mám strach že mi nebude fungovat,potřebuju mít v počítači bluetooth nebo nějáký program či co,aby mi to šlo nebo ne?
Doplňuji:
Díky moc všem…:))

Nejlepší odpověď
Pecudka

Je to bateriový žrout.

Další odpovědi
tom004

Hykam má pravdu.S těmi bateriemi to není tak hrozné.Používám myš Labtec na dvě AA baterie.Používám aku Panasonic 2100 mAh.Denně „běží“ min. 10 hod.,a vydrží tak 15 a víc dní.

Hlada

Přenos bezdrátové myši je radiový v pásmu 2,4GHz. K myši je přijímač, který se zapojí do USB. Myš určená pro bluetooth přenos nemá přijímač, využívá se přijímač počítače. Smysl má proto u notebooku.

Hykam

ne nepotřebujete bluetooth, funguje to přes IR.
Pouze doporučuji kupte si nějakou značku a trochu dražší. První bezdr. myš jsem koupil v Tescu asi za 200,–kč a myš fungovala pouze pokud viděla na přijímač tzn. když jsem dal přijímač do USB vzadu v PC tak bych musel tou myší jezdit po stěně aby fungovala. Bez problému mi vrátili peníze asi o tom problému věděli ale snažili se je prodat.
Teď mám TRUST asi okolo 500,–kč a funguje bez problému.

TO Pecudka: záleží jakou myš si koupíte a jaké baterie do toho dáte mám tam alkalické a už tam jsou min. půl roku a stále makají.

venkovan

Já ji tavyhodil, protože každá koupě baterií je zbytečný výdaj, zbytečná starost s nebezpečným odpadem (vybité baterie)a kabel mi u myši proto nevadí.
To si radši než sadu baterií do myši i klávesnice koupím zmrzlinu.

casey

Sam mam v praci bezdrat. mys Logitech a pri kazdodenni praci cely den mi baterie vydrzi nekolik mesicu. Myslim, ze letos jsem menil jednou. Navic lze pouzit baterie dobijeci. Nektere mysi pouzivaji misto klasickych AA nebo AAA dobijeci akumulatory a nejakou dobijeci stanici. Temto mysim bych se radeji vyhnul. Akumulator preci jen po letech ztati svoji kapacitu ci odejde a vy mys budete muset vymenit, nebot v te dobe nahradni baterii uz nekoupite (otazka je jestli by se vubec dala koupit samostatne, v zadnem shopu jsem je jako nahradni dil nevidel). Aku jsou navic obecne drazsi nez tuzkove bat. tak jakykoliv upgrade bude i levnejsi. Bezdrat. mys si nemuzu vynachvalit, ten kabel porad kladl odpor, nebo se nekde zachytil… jo a rozhodne IR nikoli bloetooth.

DDarent

Co máte s těma Bateriema??? když si koupíte kvalitní myš, má svoje vlastní 2 zásobníky s Baterkama a každej zásobník vydrží 50!!! hodin!!! http://www.al­za.cz/klavesni­ce-a-mysi/mysi/bez­dratove/18849200­.htm#CatId=18849200­&limit=600/2950­&prod=&pn=&Pg=0

atriplex

My máme tyto myši v práci. Baterie docházejí v okamžiku, kdy to člověk nejméně očekává – hlavně musí mít po ruce náhradní.

Já tyto myši nemám rád, protože jsou těžké.

kablik

Na bezdrátovou myš nedám dopustit,mám ji už snad 5 roků, jeto zn.Logitech tenkrát stála kolem 900kč používám nabíjecí baterie 2300mAh, neobtěžuje žádný kabel,prostě pohoda,je k tomu přijímač velikosti flešky zapojí se to do USB a jede to bez jakýchkoviv instalací, je k tomu i prodloužení který mám na stolku vedle reproduktorů, na jedno nabití baterie vydrží zhruba 14dní, podle délky deního použití,takže vřele doporučuji…