KARI05

Kterou znacku notebooku byste mi doporučovali?

Chrám bych si koupit asus je to dobry vyber?

Nejlepší odpověď
gecco

Vždycky jsem doporučoval HP, poslední dobou se mi zamlouvá i Lenovo – ale pokud se ptáš na nějaké levné notesy, tak je to skoro jedno…
😉
Spíše si zjisti, jaké programy na něm budeš chtít/potřebovat spouštět – ať nekupuješ něco ´k ničemu´…
😉

Další odpovědi
chachar1922

Lenovo – spokojenost na všech frontách a už 5 rokem mi běží v pořádku Asus.

nosahosa

Souhlasím s Gecco, také doporučuji HP, Lenovo a Apple.

anonym

Já osobně doporučím HPčko,mám ho a naprostá spokojennost.
Hlavně,aby na něm nebyly 10tky.

marci1

Nejsem znalec, ale také by doporučila Lenovo nebo HP. 🙂

AmazedWolf

Na hry MSI, jinak HP a nebo to Lenovo.

ReHu

Také hlasuju pro Lenovo 🙂

Klaproth

Mám zkušenost pouze se značkou Dell. Mohu doporučit.

Reezo

Nedostatečná otázka, jelikož neuvádíš na co by jsi využíval dotyčný notebook. Jinak obecně Asusem nic nezkazíš

klob1

Vždy záleží, co chcete dělat na něm.
Pak také jak to je s budoucím servisem. Moje zkušenost s Lenovem ohledně servisu nadstandartní. I po záruce bezplatné odeslání do Značkového servisu, tam výměna téměř celého počítače za celý nový vnitřek. Zpětná doprava přímo domu. A vše bylo zadarmo i přes to, že bylo po záruce. Takže tohle chválím. To se nestalo a jentak u nějaké značky nestane. Jinak co je z doslechu, tak prý Lenovo s něčím končí výrobu, ale jestli to je skutečná pravda nevím.
Jinak to není o značce na krabici, ale co je skutečně uvnitř a v jaké hodnotě.
Také, co to dokáže a za jakou kupní cenu.
Jinak prý dnes Lenovo dost vybavuje počítače pro Kosmonautiku.
Jinak berte v potaz, že NTB není na dlouho, aby vydrželo. pak se také chce u NTB podívat, jak se chladí,a čím nejméně zahřívá. Podle toho je i životnost NTB.
Podívat na skutečného výrobce, každý umí na koleně postavit NTB, ale už málokdo umí udělat pořádný a dokonale setavit ohledně toho, aby pracoval. Pak také na to, čím se výrobce značky vším zabývá a jak dloho na trhu.
Když dělá jen málo věcí, je v tom dokonalejší nežli, když bude dělat všechno možné a nic pořádně.
Také porovnat výrobce Softwaru (progamů), které budete používat a Výrobce Hardwaru( té oné mašinky), jestli je zaručeno, že to společně poběží.
Známá spolupráce je Microsoft s Intelem a naopak, že pro sebe vyrábějí. Tam záruka je, u jiného není.