hanka R+

Jak připojit bezdratovou klavesnicy ?

........mám klavesnicy novou......a takovy vysilaček…mno prostě to neumím zapojit…poradí te mi ?

Nejlepší odpověď
dudu

Nedávno jsem aktivoval bezdrátovou myš a postup asi bude přibližně stejný. Klávesnice by měla mít nějaký zdroj energie – čili vložit baterie a zapnout, pak vložit CD a stáhnout program, nezapomenout zapojit do zdířky USB vysilačku a postupovat podle pokynů z obrazovky. Snad se vše rozjede v pohodě.