Byla jsem s tátou na houbach a v lese me začala svedit noha jako ne cela ale jako jen nahoře jako kdyby vas kousl komár a na tom míste mne to svedelo a ted na tom míste se mne objevily dve modřiny ale jako ne velký ale takový tečky2…může to mit s tim neco společnýho??

Nejlepší odpověď
RQLM

nestraš s hadem. to by zvracela, motala se, možná už by ani nežila… klidně to mohl být komár nebo nějaký jiný hmyzák. kousnul jednou a kousnul podruhý. klid. namaž to fenistilem nebo stačí ocet, zítra to bdue v pohodě.

Další odpovědi
Ella

něco tě poštípalo, prohlídni se, jestli si nechytla klíště

Jo a příště, prosím tě, mohla bys napsat otázku místo teček? Díky

Drap

Podle dvou jako teček to jako vapadá, že tě kousl jako had.

jendahun

Jsem v lese denně,pořád došťípaný,dodřený a dokousaný.Už třicet let.Ještě žiju.To mě fakt dokáže nas…když jde někdo jednou za rok do lesa a odnese si z toho celoživotní psychické trauma.Neboj,na kousnutí hmyzem v lese umírají jen Pražáci.

Michal Kole

Nenašla jsi kalhotech, botech, v ponožce nějaké „zvířátko“ ? Toho komára, klíště, brouka ?

Meropa

Třeba tě kousl upír.