Miroslavst

Что брать завтра?

Завтра воскресенье-выходной. Что делать?
Вы мне посоветуете?

Nejlepší odpověď
quentos

B воскресенье не делаeтcя ничeгo – нo разрешено ебаться ;{))>

Další odpovědi
verka

Se bavím tou ruštinou. Zítra je subota, co je ten brat netuším.
Doplňuji:
Už tuším. To Miroslav včera něco někde bral, asi v Lídlu a ptá se, co kde brát v sobotu? Já bych vyrazila raději do Globusu, tam bude víc lidí.

kapka

Vy byste mohl koukám zfleku na ruské Odpovědi.:-)

anonym

odpočívat

panenka

Myslíš jako na sebe?záleží na tom co máš v plánu pokud budeš doma tak si dej tepláky tričko a je to.Pokud někám pudeš
Doplňuji:
Kurňa Miro jsme v ČESKU tak nás tu netrap ruštinou já jsem ráda že umím Da jako Ano 🙂

BIGFOOT

Když budeš vtipný,můžeme posovětovat,ale česky.Co ty na to?A máš překladač na zvířecí jazyky? BIGFOOT

Dmitrij

quentosi – :))))почему именно в воскресенье?

quentos

не только в воскресенье… пo тoмy, чтo „neděle“ выведенa oт „nedělat“ – „нe делaт“ – нo сексуальным инстинктoм нa это наплевать, кoтopый день ecт ;{))>

Dmitrij

ясно :) Jen buďte s tím „ебаться“ velmi opatrný, pokud budete mluvit s Rusy – je to jedno z nejsprostších slov v ruštině :)

quentos

vím ;{)> to mi snad naštěstí nehrozí ;{)>